• ZATRZYMAĆ WROGA SMOGA

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii ZATRZYMAĆ WROGA SMOGA.

W ramach udziału w kampanii informacyjno edukacyjnej "MOGĘ! Zatrzymać Smog- Przedszkolaku złap oddech" organizowanej przez Wydział Projektów Własnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego nasze przedszkole przygotowało przedstawienie opowiadajace o wpływie zanieczyszczonego powietrza na życie i zdrowie każdego człowieka. Nasz występ zaszczycili swoją obecnością zacni goście: Doradca metodyczny RODN WOM w Częstochowie Pani Barbara Buczkowska-Staniec, pracownicy Państwowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Częstochowie Pani Alicja Ciastko-młodszy asystent Sekcji Oświaty Zdrowotnej oraz Pani Magdalena Mrozińska-starszy asystent Sekcji Oświaty Zdrowotnej a także Przewodniczący Rady Dzielnicy Gnaszyn-Kawodrza w Częstochowie Pan Łukasz Wawrzykowski.

• Spotkanie wigilijne

• Serdecznie zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w każdej z grup o godz. 13.45. W grupie Biedronek będą wystawiane Jasełka o godz. 13.00 na które zapraszamy tylko rodziców dzieci z grupy Biedronki.

• Kampania edukacyjno-informacyjna Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”

• W ramach realizowanej kampanii edukacyjno-informacyjnej pod nazwą „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” nasze przedszkole otrzymało 4 oczyszczacze powietrza, które zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech” współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”.

• Pasowanie na Starszaka

• W piątek 25.10.2019 r. odbyła się uroczystość Pasowania na Starszaka. Uroczystość tą zaszczycił swoją obecnością Naczelnik Wydziału Edukacji Pan Grzegorz Papalski. Więcej zdjęć w zakładce "Album Fotofraficzny".

• UBEZPIECZENIE !!!

• Rada Rodziców przy Miejskim Przedszkolu nr 29 wCzęstochowie

na zebraniu w dniu 05.09.2019r. dokonała analizy

dostarczonych do przedszkola ofert ubezpieczenia dzieci

i zarekomendowała jako najkorzystniejszejszą spośród ofert- firmę AVIVA:

link do ubezpieczenia dziecka

• ZEBRANIE

• Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami w dniu 05.09.2019r o godzinie 17:00. miejsce zebrania- sala gimnastyczna.

• ZAPRASZAMY

• Już niedługo zaczynamy nowy rok szkolny 2019/2020. Z niecierpliwością czekamy na wspólne zabawy i uśmiechy naszych przedszkolaków. Zapraszamy wszystkie dzieci już 2 września od godziny 6.00.

• DNI ADAPTACYJNE

• Serdecznie zapraszamy dzieci, które rozpoczną edukację w naszym Przedszkolu z Rodzicami na Dni Adaptacyjne, które odbędą się 27 i 28 sierpnia 2019 roku o godzinie 9.00.

• WAKACJE

• Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy życzą słonecznych, udanych i radosnych wakacji.

• Festyn rodzinno- integracyjny

• PIKNIK RODZINNY 2019- w tym roku podróżowaliśmy po świecie. Każda z grup zaprezentowała zwyczaje, tańce różnych krajów: ŻABKI ODWIEDZIŁY AFRYKĘ, MOTYLKI BYŁY W JAPONII, PSZCZÓŁKI POLECIAŁY NA HAWAJE, A BIEDRONKI DO AMERYKI!!!! Byłą cudowna atmosfera, wiele radości i dziecięcych uśmiechów. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy pomogli w organizacji pikniku

• WESOŁYCH ŚWIĄT

• NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA WIELKANOCNE, DUŻO ZDROWIA   I POMYŚLNOŚCI SKŁADAJĄ DYREKTOR ORAZ PRACOWNICY MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 29     W CZĘSTOCHOWIE

• RADA RODZICÓW INFORMUJE!!!

• Rada Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 29 w Częstochowie informuje,
            iż wpłat na Radę Rodziców można dokonywać na konto Santander Bank Polska S.A.
            Numer rachunku: 79 1090 2590 0000 0001 4235 3059